Advokatė, partnerė

Tel. +370 647 29616

El. p. j.slekonyte@finlex.lt

Praktikos sritys: finansinių paslaugų teisė ir licencijavimas, bankrotai ir restruktūrizavimas, įmonių ir komercinė teisė, ginčai, darbo teisė, šeimos teisė, administracinė teisė, žmogaus teisės.

Julija praktikuoja nuo 2008 m., konsultuoja tiek verslo subjektus, tiek privačius asmenis. Patirtį Julija įgijo dirbdama advokatų kontoroje, teisėjo padejėja Konstituciniame Teisme, dėstydama kolegijoje teisės paskaitas.

Julija konsultuoja didžiausią Lietuvos elektroninių pinigų įstaigą atitikties, priežiūros, licencijavimo, pinigų plovimo prevencijos ir kitais klausimais, teikia teisines analizes ir patarimus dėl operacinės rizikos valdymo, atstovauja teisminiuose procesuose.

Julija taip pat yra parengusi ne vieną restruktūrizavimo planą ir atstovavusi įmones restruktūrizavimo bylos iškėlimo klausimais, konsultuoja klientus nemokumo sprendimų, įmonių vadovų ir dalyvių atsakomybės klausimais.

Julija turi didelę patirtį konsultuodama darbdavius ir darbuotojus darbo teisės klausimais, atstovaudama darbo ginčuose, padėdama spręsti šeimos ginčus ar gindama klientų interesus dėl žmogaus teisių pažeidimų.

Išsilavinimas

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas (teisės magistro laipsnis; 2011 m.)

Publikacijos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *