Atgautas avansas iš stambaus statybų vystytojo

Advokatų kontoros Šlekonytė ir partneriai FINLEX komanda pasiekė, kad klientui būtų grąžintas beveik 10 000 Eur dydžio avansas bei atlyginti  patirti nuostoliai.

Klientas sudarė preliminarią sutartį dėl gyvenamojo būsto pirkimo su viena stambiausių statybos bendrovių Lietuvoje. Po šios sutarties sudarymo Klientas sumokėjo statybų bendrovei beveik 10 000 Eur dydžio avansą ir tikėjosi būstą įgyti greitu metu, tačiau statybų bendrovė net kelis mėnesius vengė sudaryti būsto perleidimo sutartį pas notarą.

Įsikišus mūsų komandai, pavyko pasiekti, kad būtų atsiųstas bent jau pirkimo-pardavimo sutarties projektas peržiūrai, tačiau ją peržiūrint, buvo pastebėtą, kad pirkimo–pardavimo sutartis klientui buvo pateikta su neaptartomis ir papildomomis – nesąžiningomis sąlygomis. Klientui bandant ieškoti kompromiso kai kurių sąlygų atžvilgiu, statybų bendrovė kategoriškai atsisakė derėtis ir ką nors keisti.

Mūsų komandos vertybė – suprasti kliento poreikius ir tikslus. Pagal juos patiekiame klientui galimus situacijos sprendimus, kurie geriausiai atitiktų kliento poreikius.

Šiuo atveju kliento tikslas buvo išvengti ilgo bylinėjimosi proceso bei kuo greičiau susigrąžinti sumokėtą avansą, nes buto pirkti jis numatytomis sąlygomis nebenorėjo. Šį kliento lūkestį išpildėme 100 proc. Taip pat išsiderėjome visų Kliento patirtų nuostolių atlyginimą. Galime drąsiai teigti, kad prie šio sėkmingo rezultato prisidėjo ir  visokeriopas kliento pasitikėjimas mumis bei tuo, ką darome.

Dažnai pastebime, kad klientai į preliminarią sutartį žiūri pro pirštus ir laiko ją nesvarbia. Deja, tačiau tokia pozicija labai klaidinga. Dėl to šioje situacijoje susidūrėme su ne vienu sunkumu. Preliminari sutartis yra susitarimas ateityje preliminarioje sutartyje aptartomis sąlygomis sudaryti pagrindinę sutartį. Tik preliminarioje sutartyje labai konkrečiai susitarus dėl visų sąlygų, pagrindinės sutarties sudarymas įvyksta kur kas sėkmingiau ir greičiau, nes nelieka vietos ginčui.

Daugiau apie mus: www.finlex.lt
+370 647 29 616
info@finlex.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *